BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2009 metai Dvyniai

Dvyniai

 (gegužės 21 – birželio 21 d.)Metai jums bus sėkmingi: laukia įdomios kelionės, autoriteto augimas, globėjų atsiradimas. Išsipildys daugelis jūsų norų. Besibaigiantieji metai užbaigs trejų metų nusivylimų ir praradimų laikotarpį. Laikas drąsiai žvelgti į ateitį. Kaip bebūtų keista, aplinkiniams susidarys įspūdis, kad jūs dar „nepakankamai pasižaidėte su ugnimi“ ir toliau tampote likimui už ūsų.


Meilė, finansai

Neįtikėtinai sėkmingi metai meilei, kūrybai ir finansams. Tačiau nevertam manyti, kad sėkmė ateis savaime. Santykiai bus ryškūs ir dramatiški, o jų trukmė daugeliu požiūrių priklauso nuo jūsų. Svarbiausia – laiku suvokti, kokie tai santykiai. Tai gali būti galybė meilės avantiūrų, o gali būti stiprus, gilus ryšys su išmintingu, subrendusiu žmogumi. Apie spalio vidurį jūsų santykiuose įvyks virsmas – teks apsispręsti.

Sėkmingi periodai: paskutinė sausio ir kovo savaitė, balandžio 15-30 dienos, nuo liepos 6 iki rugpjūčio 3, spalio vidurys.

Namai, šeima, vaikai

Negalima paneigti tikimybės, kad persikelsite į kitą miestą. Arba jums gali tekti gyventi dviejuose namuose vienu metu. Galimas ir trečias variantas – gyventi nuolatinėje kraustymosi būsenoje: viešbučiai, nuomojami butai, glaudimasis pas tėvus. Kraštutiniu atveju bus bent dvi-trys ilgos kelionės. Tokios išvykos – pati vertingiausia Jaučio dovana, kurią reikia priimti su dėkingumu. Papildoma dovana bus giminių palaikymas ir švelni vaikų meilė.

Sėkmingi periodai: antroji rugpjūčio pusė, nuo rugsėjo 21 iki spalio15, paskutinė spalio savaitė, gruodis.

Sveikata, darbas

Jus trauks visa, kas ekstremalu, vadinasi, sveikata bus puiki. Už tai dėkoti reikės Marsui – energijos, iniciatyvos ir aktyvumo planetai, kuri bus jūsų geros nuotaikos šaltinis ištisus metus. Jeigu ir iškils problemų, susijusių su darbu ir sveikata, jos bus laikinos.

Sėkmingi periodai: vasario pabaiga, nuo kovo 26 iki balandžio 9, pirma gegužės pusė, antra liepos ir spalio pusė.


 


2009 metai šiek tiek apribos įprastą Dvynių aktyvumą ir šio linksmo, ryškaus ženklo atstovams įsimins kaip atsitolinimo, įsigilinimo į save, rimto susilaikymo periodas. Minimumas kontaktų, tik dalykiniai ir esant kraštutinei būtinybei. Kelionės priverstinės ir ne visada sėkmingos. Tačiau Dvyniams visa tai netgi patiks, jie įvertins tokią padėtį ne kaip priverstinį įkalinimą, o kaip galimybę ramiai apgalvoti savo idėjas, sutvarkyti savo reikalus, išsiaiškinti savo jausmuose.


Nežiūrint į regimas kliūtis iš savo santykius besiaiškinančių Saturno ir Neptūno, Dvynių karjera klostysis sėkmingai – kad ir nebus fejeriškos sėkmės, tačiau pastovus karjerinis augimas užtikrintas. Sėkmingiausias laikotarpis reikalų tvarkymui – balandis ir gegužė; tada atsiras galimybė neblogai užsidirbti ir užmegzti naudingus ryšius. Ypač atsargiam reikia būti rugpjūčio pabaigoje, kai Marsas stovės priešpriešoje Jupiteriui – galimos problemos kaip biznyje, taip ir asmeniniame gyvenime. Didelį dėmesį reikia skirti savo pačių elgesiui – Dvyniai gali tapti agresyvūs, konfliktiški, linkę peštis, bartis.


Rugpjūtį ir pirmoje rugsėjo pusėje Dvynių interesų sfera persikels į nuosavus namus. Atsiras neatidėliotinų reikalų ir būtinybė kažką įsigyti namams ir šeimai. Galimi persitvarkymai ir pasikeitimai namuose. Neverta šiuo laikotarpiu atidengti pašaliniams žmonėms savo šeimyninius reikalus – gali kilti jums nemalonių paskalų.


Asmeninis Dvynių gyvenimas šiais metais klostysis sėkmingiau nei 2006, 2007 ir 2008 metais, kai sektorius, atsakingas už asmeninius santykius, buvo užimtas konfliktinių ir nelemiančių romantikos planetų. 2009 metais situacija ima palaipsniui keistis į gerąją pusę, tačiau nereikia užmiršti, kad ne viskas taip lygu, ir senos problemos gali apie save priminti. Sėkmingiausias metas meilei – 2009 metų pabaiga ir 2010 metų pradžia, kai Dvyniai vėl patikės puikia pasaka, kurioje jie dalyvauja kaip romantiškas herojus.


 


Metų pradžioje dar reikėtų tęsti praeitų metų kovas, tačiau jų pobūdis greitai pasikeis. Sutvirtinus savo pozicijas vasario pradžioje, antra mėnesio pusė įgaus kitą atspalvį — daugeliu atvejų jūs pergalingai žygiuosite į priekį. Svarbu bus sugebėti pasinaudoti visomis galimybėmis, kurios bus pateikiamos lyg ant lėkštelės. Siūlome nekreipti ypatingo dėmesio į ateinančią apatiją iki pat balandžio vidurio ir pilnai pasinerti į veiklą: situacija dar bus pilnai valdoma. Gegužės mėnesį priimti ilgalaikius įsipareigojimus bus tikrai nenaudinga. Vėliau iki pat liepos mėnesio reikia pasistengti neprisidaryti klaidų, mat rudenį visa maišatis jau bus pasibaigus ir prasidės jūsų geros kloties metas, trunkantis iki pat metų pabaigos. Atostogauti geriausiai būtų rugsėjo ar spalio antrosiose pusėse. Sveikatos problemos, atsiradusios pirmoje metų pusėje, antrame pusmetyje bus pilnai išspręstos.


Ateinantys metai jums labai svarbūs: tai visokiausių netikėtumų, kurių dauguma - teigiami, laikotarpis. Bet vis vien ruoškitės tam, kad gyvenimas panėšės į amerikietiškus kalnelius: vėjas švilpia ausyse, o tu nežinai, kas laukia už artimiausio posūkio.


Neverta laukti bjaurių staigmenų - likimas jums palankus, taigi netikėtumai iš esmės bus malonūs. Išimtis - individualių metų pabaiga, tai yra kelios savaitės iki jūsų gimimo dienos. Tuo metu išties galimos sudėtingos situacijos. Patikėkite: tai nuopuolis prieš staigų skrydį!


Daugelis Dvynių 2009 metais supras turį talentą: vienas staiga ims rašyti eilėraščius ar kurti muziką, kitas - pranašauti likimą ar gydyti… Nenumarinkite savo talento, leiskite jam atsiskleisti, ir gyvenimas nusidažys ryškiomis spalvomis.


 


2009 metais Dvyniai daug keliaus. Jei anksčiau šio ženklo atstovai nevyko į užsienį, tai šiemet yra beveik devyniasdešimties procentų tikimybė, kad Dvyniai turės šansą aplanyti savo svajonių šalį. Kelionės bei bendravimas praplės dvynių akiratį. Metai bus sėkmingi norintiems tobulėti ir lavintis.
Patoviausias dalykas 2009 metų Jaučių horoskope – šeimyniniai santykiai. Šeimoje viskas klostysis taip, kaip suplanavo Jaučiai.
Namuose gali būti pradėtas kapitalinis remontas arba nauja statyba. Visi reikalai, susiję su nekilnojamuoju turtu, namais ar šeima spręsis tolygiai, netrikdomai, nors  kartais ir kiek lėtokai.
2009 metais Dvyniai vis dažniau mąstys apie investicijų galimybę bei kreditų ar svetimų pinigų panaudojimą, bet tai nereiškia, kad jie ryšys imti paskolą.


Nepastoviesiems Dvyniams (05.22-06.21) kiekviena diena – nuotykis. Tas nuotykis prasideda ieškant labiausiai su rytine nuotaika derančių drabužių savo garderobe.


Po šiuo ženklu gimę žmonės nesureikšmina mados tendencijų, nes bet kuri naujovė gali jiems atsibosti jau kitą dieną. Dvyniams labiausiai rūpi, kuo jie rengsis šiandien.


Dvyniai nelinkę švaistyti pinigų, tačiau užėjus nuotaikai gali išleisti paskutinius litus netikėtai patikusiam madingam drabužiui.


Dažniausiai Dvyniai net nežino, kokių prekinių ženklų drabužius dėvi - svarbiausia, kad viskas patiktų jiems patiems.


Dvyniams tinka viršutiniai drabužiai be rankovių, iš denimo (natūralaus džinsinio audinio) siūti gaminiai bei įvairios apyrankės.


Daugelis Dvynių yra linkę eksperimentuoti ir vadovaujasi tokiu principu: „visus drabužius reikia bent kartą apsivilkti“.


Stilistai pataria Dvyniams atkreipti dėmesį į „Tommy Hilfiger“ prekinį ženklą (drabužiai, avalynė, aksesuarai).


 
 


 

Rodyk draugams

komentarai (2) | “2009 metai Dvyniai”

  1.   elle rašo:

    gal galipasakyti kokiame puslapyje visa tai radai? : )

  2.   Gintare rašo:

    nueini i google.lt ir ten oj kiek randi informacijos ;) tik dabar jau ieskok 2010 metu :D

Rašyk komentarą